Epiladerm – ilgalaikis natūralus nepageidaujamų plaukelių šalinimas su cukraus pasta
 

Grožio srities specialistus kviečiame į 
EpilaDerm® mokymus

EPILIACIJA ELASTINGIAUSIA CUKRAUS PASTA+ENZIMŲ TERAPIJA

Mokymų datos 2018 m.: 

Kovo 25-26 d. – tarptautinis MasterClass seminaras su lektore Judith Schwarz. Viena diena skiriama pradedantiesiems, antra diena – pažengusiems.

Kovo 25 d. seminaras pažengusiems. Šioje pakopoje dalyviai, dirbantys su Epiladerm pasta, gali užtvirtinti bei pagilinti savo įgūdžius ne tik depiliacijos, bet ir darbo su klientais srityse (kaip prieiti prie kliento, kaip teisingai atlikti pilną bikini zonos, veido srities, plaukelių sudėtingose zonose depiliaciją ir t.t.). Yra galimybė gauti meistro kvalifikaciją, kurią suteikia pati meistrė, stebėdama ir vertindama Jūsų darbą viso seminaro metu. Meistro kvalifikacijos specialistai gauna originalų Sugaring Akademijos sertifikatą, kuriuo užtvirtinama aukšta specialisto darbo kokybė, suteikiama pastovi nuolaida Epiladerm priemonėms, meistras aktyviai reklamuojamas įvairiuose portaluose. Kaina – 100 eur.

Kovo 26 d. – seminaras pradedantiesiems. Teorija ir praktika. Depiliacija Epiladerm pasta: rankos, kojos, pažastys (išskirtiniais atvejais ir bikini zona). Praktikuojasi dalyviai vieni ant kitų tam, kad žinotų, kaip taisyklingai atlikti depiliaciją, kokios pasėkmės ir jausmas, kai depiliacija atliekama neteisingai. Kaina – 100 eur.

Daugiau informacijos apie seminarą rasite mūsų Facebook puslapyje. 

Kiekvienam dalyviui seminaro metu įteikiamas sertifikatas ir suteikiama nuolaida priemonėms.

Bendra tvarka dėl mokymų: Be perspėjimo neatvykus į mokymus, pinigai nėra grąžinami ar kitokiu būdu atiduodami klientui. Perspėjus ir neatvykus į mokymus, mokestis į kitą mokymų dieną gali būti perkeliamas tik vieną kartą.

Dėl informacijos ir registracijos:

Vita. mob. +370 640 22010 arba el. p.: vita@proco.lt

arba

Rasa. mob. +370 686 33663 arba el. p.: rasa@proco.lt